VIA PORT Houses & Suites
LOKASYON BİLGİLERİ
Anadolu yakasının yükselen yerleşim alanı: Kurtköy
Sizin için bir proje hazırladık. İstanbul’da ama onun yıkıcı gürültüsünden uzak, kentin yanı başında ama doğa ile iç içe, kaçak ve düzensiz yapılaşmaya kesinlikle izin vermeyen bölgede, Sabiha Gökçen Havaalanı’na ise yalnızca beş dakika uzaklıkta. Üstelik lüks sınıfının her tür olanağını size yaşatacak bir proje: Houses & Suites.
 
Sizi bir başka dünyaya taşıyarak içine adım attığınız andan itibaren günün tüm yorgunluğundan kurtulabileceğiniz, havuzunda serinleyip spor merkezinde o gün kafanızı “işgal eden” tüm olumsuz düşüncelerden sıyrılabileceğiniz, evinize girerken su yollarının kenarında yürüyebileceğiniz bir proje Houses & Suites.
 

Houses & Suites nerede yer alacak?

Kurtköy, İstanbul’un yeni yerleşim alanlarından biri. Kent olağanüstü genişlemesini Anadolu yakasında da sürdürürken Kurtköy adını temiz havası, sağlam zemini ve düzenli gelişen planlaması ile duyurdu.
 
Bölgeye değer kazandıran Sabiha Gökçen Havaalanı, Sabancı ve Okan Üniversiteleri, Özel kolejler gibi eğitim kurumları, Özel Hastaneler ve yakın zamanda hayata geçecek olan HABOM (Havacılık Bakım Onarım Merkezi),  İTEP (İleri Teknoloji Endüstri Parkı) vb. her yeni proje ile sürekli gelişen Kurtköy’de oturmak İstanbullular için giderek bir ayrıcalık haline de geldi.
 

Öte yandan İstanbul’un ulaşım açısından en keyifli yerleşim yerlerinden biri olan Kurtköy’ün Tem ve E-5 bağlantılarına yakınlığı kara ulaşımında avantajları, Pendik Marina, Deniz Otobüsü ve Hızlı Feribot iskelesi ise; Şehrin gürültüsüne bu kadar uzakta iken, dilediğinizde bir o kadar Metropolün merkezine yakınlığınızı sağlıyor. Ayrıca yapımına başlanan Kadıköy – Kartal Hafif Metro Hattının ikinci etabının da Kartal-Pendik-Kurtköy- Havalimanı hattından geçmesi planlanıyor.

sürekli gelişmekte olan Kurtköy’de yer alacak olan Houses & Suites’de oturuyor olabilmenin   ayrıcalığını siz de yaşayın.